Shopping Cart

Kim są Anioły? Jak rozmawiać z aniołami?

Jest noc, nie mogę zasnąć i poczułam aby napisać do Ciebie ten krótki artykuł.

Jak to jest z tymi Aniołami? Jedni wierzą, inni się śmieją. Jest cała masa potwierdzeń na to, że jakimś cudem ludzie wyszli cało z wypadków, chorobom lub innych niemożliwych na ludzki rozum sytuacji. Jak trwoga to do Boga, ktoś kiedyś powiedział.

Pamiętam modlitwę z dzieciństwa? W moim pokoju był zawieszony na ścianie obrazek z pięknym aniołem stróżem i dziećmi wokół niego. Patrząc na obrazek mówiłam wierszyk i wizualizowałam anioła. “Aniele Boże stróżu mój Ty zawsze przy mnie stój. Rano, wieczór, we dnie i w nocy bądź mi zawsze ku pomocy”. Nie wiem jak jest u Ciebie ale ja wierzę w Anioły.

Kim są Anioły?

ANIOŁY

Anioły to wspierający posłańcy wszechświata. Przybywają aby dać pomoc, harmonię i wsparcie – jeśli je tylko o to poprosimy.

Ile razy prosiłam anioły o wsparcie w podjęciu ważnych życiowych decyzji zawsze poczułam tę opiekę? Teraz proszę również o troskę i wsparcie w codziennym zwyczajnym życiu. Ostatnio, leżąc na fotelu dentystycznym poprosiłam anioły o asekuraję stomatologa aby w najdelikatniejszy sposób naprawił mi uszkodzonego zęba. Po wypowiedzeniu prośby poczułam rozluźnienie w ciele, ciepło i zaufanie do lekarza. Wszystko zakończyło się przyjemnie.

Anioły nie narzucają się. Pomagają tylko wtedy gdy je o tę pomoc poprosimy. 

Wszystko zależy od naszej wolnej woli, od naszej wiary i otwarciu się na prośby o pomoc. Anioły są pomocnikami w życiu.

Anioły są energią wypełnioną miłością, troską i czekają na Twoja prośbę.  

Jak prosić Anioły o pomoc?

Anioły lubią zadania. Zapisz czego potrzebujesz i poproś o pomoc.

  • Sporządź w swoim notesie “Lista do załatwienia dla aniołów”
  • Jasne wyrażenie intencji zawsze zadziała. 
  • Dziękuj za to, że otrzymujesz prowadzenie w tym obszarze … nawet jeśli jeszcze Ty nie widzisz efektów one się już tworzą.
  • Z Aniołami rozmawiaj jak z przyjaciółmi. 

Jeśli masz jakieś wyzwania czy dylematy – to jest sprawa dla załatwienia Aniołom. One zawsze sprawią, że pojawią się odpowiednie osoby, pomysły. Jak to poczujesz? Pojawia się w ciele przyjemna, ciepła energia. Uczucie spokoju jest odpowiedzią. 

Wrócę do mojej ostatniej historii z dentystą. Przez moją nieuwagę i tryskającą radością uderzyłam szklaną butelką z wodą w szczękę uszkodziłam sobie dwa zęby. Potrzebna rekonstrukcja i dobry stomatolog. Cała ta historia odbyła się na granicą więc nie znałam dobrej kliniki ani nawet języka w którym mogłabym się porozumieć w tej kwestii. Pierwsza myśl to – Anioły. “Proszę Was dajcie mi prowadzenie – gdzie jest dobry dentysta … “. Za niecałą godzinę zadzwoniła do mnie niedawno poznana księgowa, która mieszka w tym mieście od 20 lat zadzwoniła z prośbą o pomoc w zakresie odżywiania bo jej syn jest po zabiegu dentystycznym i potrzebuje pewnych wskazówek. Jak się domyślasz pomoc była oczywista.

Wystarczy poprosić anioły z intencją, zaufać im i zostawić sprawę dla nich. a jestem pewna, że pomoc zawsze przyjdzie.

Ile czasu i energii zabiera szukanie, panikowanie, stres?

REGINA BUKOWSKA ŚWIAT

Prośby o zwykle codziennie sprawy.

Anioły, przyciągnijcie mi nową odpowiednią sukienkę na taką a taką okazję. … Samo przychodzi z lekkością. 

To jest ten moment kiedy robisz głęboki wydech lub czujesz ten znany ACHA …. moment! 

Anioły nie są tak poważne jak to przekazuje religia. Czujesz ciepło, spokój, lekkość i radość. To jest ta energia. 

Proszę o pomoc kiedy coś zgubię.

Zatrzymaj się i zwróć się do zagubionego przedmiotu. Znajdź się i przyjdź do mnie.  Za pomocą prowadzenia Aniołów poczujesz przyjemną energię miejsca i zagubionego przedmiotu. Poczujesz ciepło, spokój i lekkość to jest ta anielska energia.  Uprośćmy sobie życie z pomocą aniołów. Dziękuj im za to … bo dzięki nim praktykujesz rozwijanie intuicji.

Komunikacja z Aniołami.

Ustal ze swoimi aniołami odpowiedni znak by wiedzieć, kiedy dostajesz od nich właściwy kierunek i przekaz. Np.  błysk światła, napotkany kamień w kształcie serca, piórko. itp.

Jak czytać znaki od Aniołów? 

ANIOŁY – REGINA BUKOWSKA ŚWIAT

Pojawia się nagłe pomysł, przesłanie, myśl więc zapisz szybko w zeszycie. Nie ignoruj tego i poproś o wyraźne znaki i przewodnictwo… Bądź uważnym na co dzień. Niech moment zatrzymania, oddechu, obserwacji będzie spotkaniem z aniołami. Wystarczy 5 minut w spokoju, oddechu, zatrzymaniu, przyjdą wtedy wskazówki . 

Jest sporo historii, które mogą być inspiracją dla innych. Czujesz chęć zmiany zawodowej, lub relacji? To posłuchaj swoje anioły. 

Poproś o prowadzenie. Droga będzie lekka, łatwa i przyjemna.

Michael, Rafael, Gabriel … każdy z nich na przypisaną formę pomocy. Przychodzą w medytacjach, snach i dają przesłania. 

Poproś w medytacji aby pojawił się anioł, który pomoże Ci w odnalezieniu Twojej misji lub w zdrowiu. Kiedy już otrzymasz znak to podejmujesz działanie i dostajesz kolejne prowadzenie. Poczujesz spełnienie, spokój, ekscytacje i chęć na więcej … gdzie ciało ci podpowie i uczucie radości – to jest właściwy kierunek. 

Anioły, Archanioły, Anioły Stróże, które są osobiście przypisane do każdego z nas. Poznaj ich energię cechy… spokojny czy ekstrawertyczny? Zbuduj  z nim relację. Żyj z nim na codzień. One tylko czekają na zadania od Ciebie i z chęcią poprowadzą przez życie. Jeśli tylko je o to poprosisz.

Pięknego połączenia z Twoimi przewodnikami … zawsze możesz poprosić o wsparcie …

Regina Bukowska Świat