Shopping Cart

Kawa z grzybem SOPLÓWKA

Jak to możliwe aby jedną filiżanką kawy dziennie pożegnać stany depresyjne

i naprawić układ pokarmowy?

KAWA NISZCZY NASZ NASZ ORGANIZM.

Warto zacząć od ogółu. Po co pijemy kawę? Dla koncentracji, dla pobudki, dla dobrego samopoczucia. W pracy, w domu, na spotkaniach towarzyskich.

Dlaczego wybrałam tę kawę?

Wybrałam najlepszą alternatywę dla siebie. Miałam sporo stresu i jednocześnie dużo pracy umysłowej. Potrzebowałam koncentracji i skupienia ale myśli i stres nie dawały mi tej możliwości. Zabierały spokój. Pomimo zdrowych nawyków żywieniowych, medytacji i rytuałów moje życie zabierało mnie w niepokój. Słaby sen był powodem picia kawy po południu czy wieczorem. Niszczyłam sobie nerki, hormony i zaburzałam energię życia. Pomimo zdrowego jedzenia stres nasilał się, przeplatał ze smutkiem i niepokojem. To zaczęło niszczyć moje ciało. To nie tak!

Wiedziałam, że to bardzo niezdrowe, prowadzę setki ludzi na drogę do zdrowia i mam sobie pomóc. To był mój cel! Zachować wewnętrzny spokój i poprawić koncentrację. Praca z emocjami jest moim autorskim programem, skutecznym ale widać nie wystarczająco. Potrzebowałam doświadczyć aby wzbogacić program i z szacunkiem dodać odpowiednie specyfiki medycyny naturalnej. Już znam depresję z mojej przeszłości i wiem czym może się skończyć. Nie mogłam pozwolić sobie na zupełne porzucenie pracy ponieważ miałam zobowiązania iż innymi.

Znalazłam najlepszą alternatywę dla siebie. Kawę prozdrowotną. Zrobiła się moda na kawy grzybowe. Jedni piszą, że warto dosypać grzyba do kawy i też będzie to kawa grzybowa. Otóż nie. Grzyb powinien być wysoko skoncentrowany zawarty w organicznej kawie w dokładnie dobranych proporcjach dopiero staje się napojem prozdrowotnym.

GRZYB SOPLÓWKA – leczy

Grzyb soplówka jest bardzo cenionym grzybem w medycynie chińskiej. Od tysięcy lat trwają poszukiwania nowych gatunków grzybów, badanie ich w celu uzdrawiania ludzkich organizmów. Do dzisiaj rozpoznano około 140000 gatunków grzybów na terenach Chin, około 2000 gatunków jest jadalnych a około 270 gatunków ma doskonałe działanie prozdrowotne i to na nich opierane są liczne badania. Będąc w Tajlandii na spotkaniu naturopatów, miłośników i praktyków medycyny wschodu “dociekałam” wszelkich informacji i dowodów na działanie między innymi soplówki.

Grzyb SOPLÓWKA rośnie w nieskazitelnie czystych lasach liściastych i mieszanych na prowincjach Chin. W takich miejscach, które słyną z czystej przyrody i są pod ścisłą ochroną. W Polsce również można spotkać rosnące grzyby soplówka jeżowata w mieszanych lasach bieszczadzkich czy w Pieninach – w czystych lasach podlegających całkowitej ochronie. Na drzewach buczyny, czy dębach.

Tam gdzie są nasilone emocje układ pokarmowy przestaje funkcjonować właściwie. Ścisk w żołądku, uczucie kłucia w klatce piersiowej, ” gula” w gardle, wzdęcia – to są podstawowe symptomy nasilonych emocji na tle nerwowym. Idąc dalej – takie utrzymane emocje niszczą nasz organizm doprowadzając do stanów depresyjnych i zaburzeń odżywiania. Grzyb soplówka jest właściwym składnikiem aby złagodzić a nawet uzdrowić takie stany.

Ciekawostką jest, iż buddyjscy mnisi w klasztorach również często używają naparu z soplówki przed medytacją.

Kawa grzybowa z SOPLÓWKĄ jest doskonałą alternatywą dla powszechnych problemach umysłowych i zdrowotnych.

Zobacz film

https://fb.watch/korXBNlJHK/

Okazuje się, że SOPLÓWKA MA WIElE CENNYCH ZALET;

Wzmacnia doskonale na układ nerwowy – WSPIERA ZDOLNOŚCI UMYSŁOWE

 • uspokaja umysł
 • wycisza
 • poprawia nastrój
 • poprawia koncentrację i zapamiętywanie
 • reguluje przepływ życiowej energii QI
 • redukuje stres
 • łagodzi depresję i stany lękowe
 • podnosi produktywność umysłową

Wspiera układ pokarmowy

 • łagodzi problemy trawienne
 • wzmacnia pracę żołądka
 • działa przeciwbakteryjnie

Podnosi odporność.

 • Zawiera szereg aminokwasów, selen, cynk, żelazo, potas

Po wielu badaniach labolatoryjnych ma doskonałe działania neurologiczne – odmładza komórki mózgowe. Co za tym idzie – ODMŁADZA!

Pamiętaj! To nie jest żadna porada medyczna lecz informacyjna.

PRZECIWSKAZANIA

 • sibo
 • refluks
 • kiedy bierzesz leki rozrzedzające krew
 • arytmia serca

KAWA GRZYBOWA – SOPLÓWKA

W 100 gramach kawy organicznej zawiera 20% ekstraktu z grzyba soplówki jeżowatej. Z grzybów podczas ekstrakcji wydobywa się najcenniejsze aktywne substancje prozdrowotne

Na 1 filiżankę kawy 1 płaska łyżeczka kawy zalać gorącą wodą około 80 st.

https://reginabukowskaswiat.eu/produkt/zdrowa-kawa-z-grzybem-soplowka-100g/

Rytuał picia kawy?

1 filiżanka kawy dziennie w południe jest moim złotym czasem. Dzięki spokojnemu umysłowi, przyjemności bycia i picia kawy poszerzają się możliwości mentalne. W doskonałym nastroju wracam do swoich codziennych czynności. Tym razem z inną jakością. Poprawia witalność i wzmacnia układ pokarmowy.

Polecam jako doskonałą alternatywę dla:

 • dla schorowanych
 • miłośników kawy
 • zestresowanych przedsiębiorców

Zapraszam do współpracy firmy, salony SPA, miejsca spotkań, ludzi, którzy dbają o jakość i zdrowie swoich klientów.

Zobacz również mój film o kawie z grzybem Reishi. Dlaczego jest nazwany “grzybem nieśmiertelności”?

Poczułam jak wraca równowaga psychiczna i znika napięcie w ciele. Dlatego polecam kawę grzybową.

Tutaj jest link:

https://fb.watch/kxPEbPYNQ6/