Shopping Cart

MOJA WIELKA MOC – kurs

MOJA WIELKA MOC

Jak wytrwać w trudnych sytuacjach
i zacząć piękniej żyć?


POZNAJ SZCZEGÓŁY WARSZTATU

“Są dwie drogi, aby przeżyć życie.
Jedna to żyć jakby nic nie było cudem.
Druga, to żyć jakby cudem było wszystko.”

Ten warsztat niesie dogłębne zrozumienie siebie i swojego życia. Pokazując, że każdy kto pragnie wyzwolić się od trudnych sytuacji, ograniczeń przeszłości może wznieść się ponad je i pogrzeszysz swoje horyzonty i poprawić jakość życia. Podpowiem Ci, jak sama poradziłam sobie z wieloma trudnościami na wielu płaszczyznach życia. Zaznając;

 • psychopatycznych relacji,
 • zagubienia,
 • braku pieniędzy,
 • biedy, straty, depresji, pomysłów samobójczych,  
 • traum zdrowotnych,
 • poczucia samotności, straty najbliższych,
 • bankructwa finansowego i moralnego,
 • braku poczucia pasji i sensu życia, lęku. 
 • Teraz każda moja napotkana sytuacja przestaje być trudna, szybko przemieniona, pod warunkiem, że jest właściwie rozpoznana i przemiany.

  Stworzyłam ten kurs, ponieważ przekonałam się, że każdy jest w stanie przemienić własne życiowe problemy, emocjonalne doświadczenia i w konsekwencji odmienić swoje życie na atrakcyjne. Ten kurs to bezcenny dar.

  Jak wytrwać w trudnych sytuacjach?
  Jak zacząć cieszyć się szczęściem, miłością i dobrobytem?

  • Dlaczego wciąż wchodzę w trudne relacje?
  • Dlaczego nie mam tego czego pragnę?
  • Dlaczego czuje strach i lęk przed przyszłością?
  • Dlaczego nie mam pieniędzy?
  • Dlaczego czuję samotność i bark miłości?
  • Dlaczego inni mają wszystko a ja same problemy?
  • Jak zatrzymać falę szczęścia?
  • Jak wyjść z życiowej pułapki?
  • Jak znaleźć właściwe narzędzia do lepszego życia?
  • Jak przestać się bać?

  …więc gdzie jest ten punkt, który mnie blokuje? 

  Być może zgodzisz się ze mną, że często mamy informacje, wiedzę jak zmienić życie na lepsze. Widzimy jak inni wiodą piękne życie. Są szczęśliwi, zadowoleni, zakochani, zdrowi, bogaci. Więc co nam przeszkadza, co blokuje że nie mamy tego co chcemy i niestety:

  • Przyciągamy trudne sytuacje,
  • Tkwimy w toksycznych relacjach
  • Ciężko pracujemy
  • Boimy się o przyszłość
  • Nie mamy zdrowego ciała i życia w zdrowiu
  • Martwimy się o przyszłość
  • Utknęliśmy na życiowym zakręcie i nie wiemy co dalej?

  Stało się!
  Jak przestać się martwić?

  Sama wiedza jest mało wystarczająca…

  Brakuje konkretnych działań aby wyjść z życiowego dołka…

  Brakuje utrzymania wiary we własną moc…

  Mamy blokady i czujemy w sobie utajony mur…

  Opadają chęci i wracamy na stare tory i liczymy na cud, lub dopada nas zwątpienie…

  Wpadamy w swoją pułapkę starych nawyków i dalej tkwimy w tym czego nie chcemy…

  Czy nie jest prawdą, że jest to bardzo męczące?

  Życie jet po to aby się nim cieszyć i w nim żyć w pełni a nie wegetować…


  Więc co osłabia często Twoją życiową energię?

  1. Twoje martwienie się – Jak mocno Cię trzyma Twoje zamartwienie się? Pomimo pięknych marzeń rezygnujesz z nich i wracasz na stare tory i siedzisz w rzece zmartwień o innych lub o przyszłość czujesz, strach i wątpisz.

  2. Niszczące relacje  – Jak często dzieląc się z najbliższymi swoim dobrym nastrojem, radością lub marzeniami, Twój partner lub bliskie Ci osoby ściągają cię dół, przypominając o tym co zrobiłaś źle, wytykając błędy, niemiłe sytuacje lub wyśmiewając marzenia? Twój nastrój się zmienia na gorszy, dopada smutek, poczucie winy. Kierując się ich oceną tracisz wiarę w siebie i spada Twoje poczucie własnej wartości.

  3. Poczucie samotności – Jak często czujesz się niedoceniona, niezauważona lub mało ważna?

  Wszystkie Twoje wysiłki, poświęcony czas dla dzieci, wnuków, partnera jest normą dla innych. Dla ich zadowolenia rezygnujesz ze swojej pasji, odpoczynku, kupienia sobie droższego prezentu i innych dobrodziejstw. Stoisz na szarym końcu… jesteś dla wszystkich. Kiedy, ktoś zapytał Cię co naprawdę czujesz? Jaka naprawdę jesteś? Jakie są Twoje ulubione kolory, zapachy, marzenia…?

  Kiedy ktoś spojrzał głęboko w Twoje oczy i powiedział „Jesteś ważna”. Dlaczego, w poczuciu strachu o odrzucenie wciąż żebrasz o każdą sekundę dla Ciebie… oczekujesz uznania, którego oczekujesz a ono nigdy nie nadchodzi? Pojawia się rozczarowanie ….smutek, trudny czas w morzu samotności … Czy to jest miłość?

  3. Strach przed zmianą – Jak często strach przed zmianą i przed nowym wymarzonym życiem jest tak silny, że pozostajesz w starym miejscu? Niestety, konsekwencją tego czekania na cudowną odmianę wpadasz w pułapkę tych samych, często powtarzających się, trudnych doświadczeń. Zaczynasz narzekać na to co masz, widzisz przeszkody i zazdrościsz innym ludziom ich sukcesów.

  5. Brak pasji – Zadaj sobie pytanie: Jak bardzo ambitna jest Twoja praca? Jakie masz do niej podejście? Czy masz taką pracę, który sprawia, że czujesz w niej spełnienie i pasję? Angażujesz się każdego dnia a Twoje wynagrodzenie jest Ciebie warte? Być może jest inaczej? Twój szef spełnia marzenia jedno po drugim a Ty czekasz na kolejną wypłatę aby spłacić zaległości w swoim skromnym życiu? Czujesz, że nie zasługujesz na podwyżkę, boisz się o nią spytać to sam powodujesz, że z łatwością odpuszczasz swoje lepsze życie i dalej czujesz się zagubiona i sfrustrowana. Jeśli nie potrafisz sprawić, że każde działanie, które przynosi dla Ciebie zyski ma w sobie coś magicznego, coś co Ciebie napędza i oddziaływuje tak, że czujesz lekkość, to jest nie naturalne i warto wyjść z tej pułapki wyznaczając własny a nie cudzy cel … Taki, który jest tak naprawdę Twój.

  Odpowiedz sobie na pytanie…

  Ile tracisz i jaką cenę zapłacisz za brak spełnionego życia?

  Wszystkim zdarzają się chwile zwątpienia, bezradności i wyczerpania. W życiu nie chodzi jednak o to, aby użalać się nad sobą, gdy dopada nas gorszy nastrój, lecz o to, aby jak najszybciej z tego wyjść.  Powiedziałabym, że nawet nie wolno porzucać wspaniałego życia, cudownych relacji, zdrowia, obfitości, tylko dlatego, że coś się nam nie układa.

  Mam dla Ciebie dobre wieści 🙂

  Można wyrzucić z siebie ten stan, usuwając stare nawyki, przekonania, pozbyć się lęku, wprowadzić moc słowa, uważność, otwarte serce i osiągać wymarzone życie.  Jestem tego przykładem… i znam również takich ludzi, którzy podobnie jak ja nauczyli się tego i polepszyli swoje życie.


  ZAMAWIAM KURS

  Odpowiedz sobie na pytanie…


  Ile tracisz i jaką cenę zapłacisz za brak spełnionego życia?

  Wszystkim zdarzają się chwile zwątpienia, bezradności i wyczerpania. W życiu nie chodzi jednak o to, aby użalać się nad sobą, gdy dopada nas gorszy nastrój, lecz o to, aby jak najszybciej z tego wyjść.  Powiedziałabym, że nawet nie wolno porzucać wspaniałego życia, cudownych relacji, zdrowia, obfitości, tylko dlatego, że coś się nam nie układa.

  Mam dla Ciebie dobre wieści 🙂

  Można wyrzucić z siebie ten stan, usuwając stare nawyki, przekonania, pozbyć się lęku, wprowadzić moc słowa, uważność, otwarte serce i osiągać wymarzone życie.  Jestem tego przykładem… i znam również takich ludzi, którzy podobnie jak ja nauczyli się tego i polepszyli swoje życie.

  Specjalna okazja dla 

  Społeczności “Regina Bukowska Świat”

  1270 zł 440zł


  ZAMAWIAM KURS

  Zobacz co uczestnicy kursów mówią o warsztatach

  “Reginko, nie mogłam się doczekać tego kursu. Kolory w moim życiu są bardzo ważne. Twój kurs pokazał mi, że można inaczej. Moje kolory podstawowe którymi się otaczam to czerń, biel, granat i niebieski. Będę próbowała to trochę zmienić, ale czuję że będzie trudno. Może dam radę. Dziękuję Ci za te wiadomości, były one dla mnie można powiedzieć odblokowujące ograniczenia. Bardzo udany wykład.” –
  Malgorzata Nowosad
  “Dziękuję bardzo kurs pomógł mi uporządkować moją przestrzeń, Pozdrawiam serdecznie.”
  Maria Czapla
  “Bardzo dziękuję za fantastyczny kurs. Dzięki Pani zmieniam siebie, zmieniam swój wizerunek i podejście do siebie a także do pracy online, którą w tej chwili wykonuję. Pani Reginko, jest Pani mądrą i piękną kobietą, jest dla mnie ogromnym zaszczytem uczenie się od Pani. Czekam na następne kursy, życzę dużo zdrówka i miłości. Pozdrawiam serdecznie.”
  Ania B.
  “Kurs bardzo mi sie podobal I wyciągnęłam wiele wniosków i mądrych uwag odnośnie ubioru. Osobiscie mam taki bałagan w szafie, ze OMG klękajcie narody. Ale biore sie za ostre cięcie… W samych kursie, fajnie było by dowiedziec sie wiecej szczegolow i więcej odpowiedzi na pytania…ale rozumiem że czas gonił i fizycznie nie bylo to mozliwe. Dziekuje”
  Hanna WójcikCEO
  Previous
  Next

  ZAMAWIAM KURS

  Szczegóły dotyczące kursu:

  • Kiedy startujemy? 

  12.11.2021

  • O której godzinie? 

  16.00- 21.00 (21.30)

  Po każdej godzinie jest przerwa 5 lub 10 minut.

  Jest to spotkanie na żywo, które nie będzie nagrywane, zatem bądź punktualnie.

  Zaplanuj spokojne miejsce, w którym: 

  • Możesz się skupić
  • Masz dobry zasięg internetowy
  • Przygotuj ciepłą herbatę a przede wszystkim notuj i działaj od razu!

  Przed kursem dostaniesz dostęp do:

  • Zeszytu ćwiczeń
  • Pokoju webinarowego

  1270 zł Tylko 440 zł


  ZAMAWIAM KURS

  Copyright 2021 © Regina Bukowska

  Polityka prywatności | Regulamin sklepu

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *