Shopping Cart
O mnie

Zapytana kiedyś jak mogłabym określić siebie i swoje życie. Uśmiechnęłam się i odpowiedziałam: "Nauczyłam się odważnie żyć. Jestem ciekawa życia, zakochana w naturze, świadomym życiu i zdrowiu. Mogłabym odpowiedzieć, że wciąż odkrywam moje dary i talenty, które pojawiają się w najlepszym dla mnie czasie.

Zrozumiałam, że najważniejszym moim filarem życia jest to aby rozwijać się w taki sposób aby móc inspirować innych.
Dlatego dzielę się moją pasją do zdrowego stylu życia i zachęcam, aby cieszyć się prostymi przyjemnościami i doceniać swoje życie.

Najważniejszy filar życia - rozwijać się w taki sposób aby móc inspirować innych.

Dzielę się moją pasją do zdrowego stylu życia i zachęcam, aby cieszyć się prostymi przyjemnościami i doceniać swoje życie.

Prawdopodobnie poznaliśmy się już na detoksie ale detoks sokowy to nie jest mój cały świat. Wiele inspiracji czerpię z podróży, które są nieodłączną częścią mojego życia. I te dalekie, do innych krajów i te bardzo bliskie, do znajomych, do sklepu za rogiem, parku, czy też po prostu w głąb siebie.

Rozwój własny i piękno są mi bliskie. Każdą chwilę, którą tylko mogę wykorzystuję na to aby poznawać ten świat i poszerzać swoje horyzonty. W mojej wegańskiej kuchni łączę smaki, uczucia i przyprawy tak, by mieć szczupłą sylwetkę, a jednocześnie mieć energię, zdrowie i mnóstwo sił witalnych.

Lubię proste potrawy dobrej jakości, najlepiej przygotowane z produktów lokalnych i nie przetworzonych. Wybierając je wiem, że wspieram lokalną społeczność i tworzę lepsze życie w jej otoczeniu.

Kocham warzywa, owoce, świeże i suszone zioła i soki.

Skupiam się na detoksie jako jednym z moich filarów życia gdyż wiem, że to jest najprostsze i w zasadzie każdy może tego dokonać

Spotykając coraz więcej osób na swojej drodze, które chciały przejść detoks, zdałam sobie szybko sprawę jak ważna jest również motywacja. Tak wiele osób mówiło mi: "Regina, to dzięki Tobie udało mi się zmotywować do działania i wytrwać. Coś co kiedyś wydawało się niemożliwym dzisiaj staje się proste".

Kiedy zmieniamy swój styl życia, to zmieniamy sylwetkę i nagle inne elementy zaczynają mieć znaczenie. Chcemy wymienić swoją garderobę a może nawet styl ubierania tak aby podkreślić naszą nową, zmieniającą się figurę. Stąd wizerunek i styl a tak naprawdę „Styl Bukowska" towarzyszy mi już od lat i z tego chyba najbardziej jestem znana. Potrafię po prostu stworzyć nowy wizerunek dla każdego.

Pomogłam już dziesiątkom osób, czy to na szkoleniach czy podczas osobistych konsultacji jak nauczyć się samemu dobierać swój strój aby czuć się w nim jak najlepiej a jednocześnie podkreślić swoją wartość.

Kocham też podróże. Podróżuję zazwyczaj sama. Często potrzebujemy przeżyć zupełnie nową przygodę aby czerpać radość życia i żyć życiem. Słyszałam wiele razy: „Ale jak to podróżujesz sama? Tak. Jestem ciekawa świata, ludzi i kultury w innych krajach a przede wszystkim nabieram dystansu do codzienności odnajdując wiele rozwiązań i odpowiedzi na wyzwania. I do tego potrzeba czasami samotności. Wracając, mogę pomóc innym ludziom nadać kierunek lub dać wskazówki.
Podróże samemu to nie tylko odpoczynek ale głęboki rozwój wewnętrzny i budowanie relacji ze sobą. Wciąż praktykuję i przekazuję jak najlepiej zadbać o siebie i wytworzyć w sobie dobre samopoczucie „mimo wszystko". Jak działa komunikacja z poziomu serca? Ale to wcale nie oznacza, że unikam relacji!

Dlaczego?

Dlatego, że powyżej wspomniane filary moich zainteresowań łączy jeden fakt, który jest najważniejszy. We wszystkim zawsze towarzyszą nam relacje. To właściwe relacje są kluczem spełnionego życia i nieodzownym elementem naszych rozmów prywatnych czy biznesowych.

Jak pozbyć się niechcianych emocji i wzmocnić miłość? Sztuką jest zbudowanie odpowiedniego środowiska a w nim przyjaznych i trwałych relacji z ludźmi. Sama nauczyłam się jak żyć bez oczekiwań aby uniknąć rozczarowań i uczę tego innych.

Ja kiedyś?

Pełna kompleksów, lęków, stresu. W poczuciu niskiej wartości oddałam odpowiedzialność za moje życie innym. W wyniku moich doświadczeń, lekcji i „mentalnego dna" dostałam boskiej mocy i olśnienia. przewróciłam moje życie do góry nogami.

Wykonałam mnóstwo pracy z własnymi przekonaniami, pozbyłam się blokad i schematów.

Jak siebie widzę dzisiaj ?

Kocham być w moim życiu. Czuję się pełna energii, wytrwała i prawdziwa. Odważnie płynę przez moje życie i biorę doświadczenia. Kiedy płynę w zaufaniu do życia, stwórcy wtedy szczęśliwie przyciągam do siebie takich ludzi którzy są dla mnie życzliwi i serdeczni. To oni pozostają w moim życiu. Kiedy zaufałam i zrozumiałam, że istnieją nieograniczone zasoby to niczym magnes zaczęłam przyciągać doskonałe zdrowie, pieniądze, odkrywać talenty.

Codziennie widzę siebie piękną, promienną zdrową, utalentowaną i szczęśliwą... dlatego nieustannie przeciągam ku sobie kolejne pozytywne doświadczenia jest to dobre i bardzo to lubię.

Jestem spełnioną mamą. Mam dwóch synów. Starszy został moim synem kiedy miał 1,5 roku. Uczyłam się być dla niego mamą tak jak wtedy potrafiłam najlepiej, póżniej urodziłam drugiego syna. Macierzyństwo, oraz 18-letnie pełne miłości i wyzwań małżeństwo wiele mnie nauczyły i określiły moje priorytety.

Pracowałam jako ekspert wizerunkowy i stylistka w sektorze biznesowym , współtworzyłam firmę zatrudniając dziesiątki osób, występowałam w radio i na scenie jako propagatorka zdrowego stylu życia i weganizmu. Piszę artykuły do gazet i czasopism . Nagrywam audycję radiowe.

Dostaję nagrody za najbardziej popularne teksty. Miałam zaszczyt i wielką naukę pracować z Mariuszem Budrowskim i wspólnie propagować zdrowy styl życia. Jestem współautorką książki „Poradnik zdrowia". Stworzyłam wiele e boków i kursów w dziedzinie świadomego kreowania życia, zdrowia, wizerunku i relacji międzyludzkich.

Taka też jestem ja – otwarta na życie, chętnie próbująca ciągle czegoś nowego. Cenię równowagę w życiu, pracy i rodzinie. Ćwiczę, medytuję, codziennie odnajduję pasję w zwykłych czynnościach.

Wyznaję zasadę, iż każdy dzień warto czynić wyjątkowym. Nasze proste wybory, każdego dnia tworzą nasze życie, jego jakość, nasze zdrowie i naszą przyszłość. Kocham moje życie i czuję, że ono też mnie kocha. I to jest pewne.

Pragnę Cię dzisiaj zaprosić do mojego świata. Być może znajdziesz tutaj dla siebie coś ciekawego.

Moje artykuły i audycje radiowe

Jak świętować dzień bez diety?

Pij wyciskane soki, będziesz zdrowa!

Skazana na Sukces – kulisy życia Reginy Bukowskiej

„PORADNIK ZDROWIA” – SPOSÓB NA WITALNY TRYB ŻYCIA